Koszyk
0.00zł
cart icon0

Nowe zamówienie

Nike Sportswear AIR ROMPER - Kombinezon - black/ice silver - ern:product:uri:nike-sportswear-air-romper-kombinezon-blackice-silver-ni121t009-q11

  • Kod produktu: ern:product:uri:nike-sportswear-air-romper-kombinezon-blackice-silver-ni121t009-q11
  • 501 Sztuk w magazynie
Kolor:
    • Nike Sportswear AIR ROMPER - Kombinezon - black/ice silver - ern:product:uri:nike-sportswear-air-romper-kombinezon-blackice-silver-ni121t009-q11
    • Marc Cain Kombinezon - braun - ern:product:uri:marc-cain-kombinezon-braun-m4r21t000-b11
    • Swing Kombinezon - dark blue - ern:product:uri:swing-kombinezon-dark-blue-sg721t007-k11
    • Esprit Collection Kombinezon - black - ern:product:uri:esprit-collection-kombinezon-black-es421t01q-q11
    • Hope & Ivy Petite Kombinezon - dark blue floral - ern:product:uri:hope-and-ivy-petite-kombinezon-dark-blue-floral-hol21t001-k11
    • Rich & Royal Kombinezon - safari green - ern:product:uri:rich-and-royal-kombinezon-safari-green-ri521t007-n11

224.70zł  150.78zł
Oszczędzasz: 33%

Dodaj do koszyka:

Przed dodaniem produktu do koszyka dokonaj wyboru odpowiedniej opcji:



Materiał i wskazówki dotyczące użytkowania

Materiał100% poliester

Struktura/rodzaj materiałuDżersej

Wskazówki pielęgnacyjnePranie w pralce w 30°C

Szczegóły produktu

Kształt kołnierzaKołnierz stojący

WzórKolor jednolity

SzczegółyZamek błyskawiczny

Numer produktuNI121T009-Q11

Wzrost modelaNasz model ma 177 cm wzrostu i nosi rozmiar S

DługośćBardzo krótka

Długość rękawaDługi rękaw

Długość rękawa61 cm w rozmiarze S

Wewnętrzna długość nogawki7 cm w rozmiarze S

Cała długość80 cm w rozmiarze S

Nike Sportswear AIR ROMPER - Kombinezon - black/ice silver - ern:product:uri:nike-sportswear-air-romper-kombinezon-blackice-silver-ni121t009-q11